Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Hotel Zamek Stirin Stirin - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Hotel Zamek Stirin Stirin - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Hotel Zamek Stirin Stirin - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Hotel Zamek Stirin Stirin - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zamek Stirin
Ringhofferova 711
Stirin 25168
Czech Republic

Aktuálne počasie:
Hotel Zamek Stirin ubytovanie Stirin Aktuálne počasie: jasnoDenná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s


 

**** Hotel Zamek Stirin ubytovanie Stirin

Hotel Stirin Zamek Stirin Hotel zámok Štiřín leží asi 25 km juhovýchodne od centra Prahy, v kľudnom a čistom prostredí medzi niekoľkými rybníkmi, v tesnej blízkosti zámockého parku v anglickom štýle, ktorý je zároveň golfovým ihriskom.

Hotel Štiřín Zámok Štiřín Ubytovanie :
Celková kapacita hotelu je 43 izieb (83 osôb) a je rozvrstvená v troch budovách - Zámok, Dependance a Dom Atis. Celková skladba izieb je 5 jednolôžkových, 34 dvojlôžkových, 1 štvorlôžkový/rodinný, 3 apartmány. Vybavenie je v každej budove je izba vybavená štýlovým nábytkom, kúpeľňou s WC, bidetom, vaňou či sprchou a vysúšačom vlasov, TV s príjmom satelitných programov, rádioprijímačom (iba zámok), minibarom, sejfom a telefónom s priamou voľbou. V zámockej budove je možné naviac využiť telefónnu linku pre prenos dát (internet).

Hotel Štiřín Ubytovanie Zámok Štiřín  Reštaurácia :
Denne od 11:00 do 22:00 hodín je otvorená Zámocká reštaurácia, ktorá Vám ponúka kvalitné pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne a výber z českých i zahraničných ročníkových vín.
V letných mesiacoch je tu tiež denne od 11:00 do 22:00 hod. otvorená vonkajšia terasa s cvičným patovacím greenom a výhľadom do anglického parku. "Putting bar" vám ponúka široku škálu alkoholických i nealkoholických nápojov. Bar je umiestnený v budove Dom Atis, kde máte po celý rok k dispozícii golfový simulátor, cvičné odpalište a cvičný patovací green. Pri bare je tiež malý salónik s krbom a s výhľadom do anglického parku.

Štiřín Hotel a Ubytovanie Zámok Štiřín Služby :
Hostia, ktorí sú u nás ubytovaní, môžu zdarma využiť fitness, solárium a masážnu vaňu na druhom poschodí zámockej budovy. Ďalšími doplnkovými službami je pranie a žehlenie prádla, room service (iba v zámockej budove), alebo zapožičanie detskej postieľky.

Hotel Stirin Zamek Stirin - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Stirin Zamek Stirin - možnosť pripojenia na internetHotel Stirin Zamek Stirin - golfHotel Stirin Zamek Stirin - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Stirin Zamek Stirin - hotel má reštauráciuHotel Stirin Zamek Stirin - hotel má vináreňHotel Stirin Zamek Stirin - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Stirin Zamek Stirin - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Stirin Zamek Stirin - Izby s vlastnou toaletouHotel Stirin Zamek Stirin - v izbach je telefonHotel Stirin Zamek Stirin - Iybz sú vybavené televízorom
Email: hotel-Zamek-Stirin@cz-hotel.eu